Radyo TimeRadyo Time

ALKÜ’de başarılı operasyon

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Aslan ve Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Caner Şahin gerçekleştirdikleri ortak operasyonla gözyaşı tıkanıklığı olan Hasta Harun Ünlü’yü eski sağlığına kavuşturdu.
Bu haber 278 kere okunmuş.16 Ağustos 2018, Perşembe - 13:53

 6 aydır sol gözünde sulanma, çapaklanma, şişme ve  iltihaplanma sorunu olan Hasta Harun Ünlü  tavsiye üzerine ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Aslan’a  başvuruda bulundu. Gözyaşı kanalının tıkalı olduğu tespit edilen Ünlü’ye ameliyat önerildi. Harun Ünlü kısa süre içerisinde KBB ve Göz Uzman Doktorlarının gerçekleştirdiği ortak bir operasyon ile eski sağlığına kavuştu. 

 Dr. Öğr. Üyesi Fatih Aslan ve  Doç. Dr. Caner Şahin, Ünal’ı ameliyat sonrası yatan hastalar servisinde ziyaret etti. 

 Göz hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı  Dr. Öğr. Üyesi Fatih Aslan hekim arkadaşlarıyla birlikte yapılmayan ameliyatları artık hastanede başarılı bir şekilde  yapmanın gururunu yaşadıklarını, modern tedavi yöntemleriyle hasta konforunu ön planda tuttuklarını dile getirdi. KBB Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Caner Şahin, "Gözyaşı kanal tıkanıklığı göz içerisinde ya da burun  içerisindeki patolojik nedenlerden  gerçekleşebilmektedir. Bu doğrultuda göz içerisindekini KBB Uzmanı bilemez burun içerisindekini de göz uzmanı bilemez” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki