Radyo TimeRadyo Time

ALKÜ’de ses terapisine başlandı

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ses terapisine başlandı.
Bu haber 244 kere okunmuş.06 Haziran 2018, Çarşamba - 13:39

 Ses kısıklığı sorunu yaşayan hastalarına, ses terapisi ile tedavi imkanı sunan  ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bölgeye sağlıkta yenilikleri de beraberinde getirdi. 6 aydır ses kısıklığı sorunu bulunan Şükran Hatipoğlu (53) şifayı ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde buldu.

 Dr. Öğretim Üyesi Kulak Burun Uzmanı Hüseyin Günizi , ses kısıklığının sosyal yaşamı etkilediğini hatta sesini kullanan mesleklerde iş hayatında ciddi sorunlara neden olduğuna dikkati çekti.  “Alanya ve çevre bölgelerinde uygulanmayan “ses terapisi” sağlık hizmetine başladık” diyen Kulak Burun Uzmanı, “Ses kısıklığı şikayeti olan hastalarımıza yardım edebilmek için bizler buradayız. Ses terapilerimizin süresi ses bozukluğunun nedenine ve kişinin terapideki ilerleme hızına göre değişmektedir” diye konuştu.

 Hasta Şükran Hatipoğlu ise, ses terapileri sonrasında eski sesine kavuştuğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Hatipoğlu, "Terapiler sonrası sesimi geri kazandım. Bu imkanı sunan doktorum Hüseyin Günizi’ye ve Hastane Yönetimine teşekkür ederim” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

 

Etiketler: ALKÜ   Ses Terapisi   Hüseyin Günizi  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki