Radyo TimeRadyo Time

Alperenler Adnan Yavuz’a kızdı

Alanya Alperen Ocakları Başkan Yardımcısı Avni Erdoğan, hafta sonunda gerçekleştirilen Zeytin Dalı Yürüyüş Programı sonrasında yaptığı konuşmada Atatürk'ün adını anmayan Platform Başkanı Adnan Yavuz'a tepki gösterdi.
Bu haber 99 kere okunmuş.07 Mart 2018, Çarşamba - 14:15

 Zeytin Dalı Operasyonunda teröristlerle savaşan Mehmetçiklerimize destek amaçlı yapılan yürüyüşün ardından yapılan konuşmalarda Atatürk’ün adını dahi anmayan Afrin Platformu Sözcüsü Adnan Yavuz’a tepkiler devam ediyor. Yavuz İskele’de yaptığı konuşmada Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü unutunca Alperenler ve Ülkü Ocaklarının yanı sıra CHP’liler tarafından yuhalanmıştı

 Olayın ardından 5 gün geçmesine rağmen Afrin platformundan ses çıkmaması Alperen Ocakları Başkan Yardımcısı Avni Erdoğan’ı kızdırdı. Erdoğan, yaptığı açıklamada “O gün o konuşma sırasında bu şahsın konuşması kanımızı dondurdu. Alperenler olarak, kan beynimize sıçradı. Cumhuriyetin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü unuttum demek özürden daha büyük kabahattir. Organizasyonun ardından 5 gün geçmesine rağmen açıklama yapılmaması çok daha büyük terbiyesizliktir. Alanya Alperen Ocakları olarak, bu zihniyeti kınıyoruz" dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki