ALTAV Romanya’da Alanya tanıtımı yaptı

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Romanya’nın Başkenti Bükreş’te Alanya tanıtımı yaptı.
Bu haber 361 kere okunmuş.23 Şubat 2018, Cuma - 14:16

 Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Romanya’nın Başkenti Bükreş’te Alanya tanıtımı yaptı. Fuarda Alanya’yı ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kural temsil etti. ALTAV Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kural, fuarı değerlendirdi.

 Alaiye Otel Genel Müdürü Selim Soylu ise şöyle konuştu: “Peninsula Turizm Genel Müdürü Fahrettin Çiçek, Romanya’dan sadece uçakla tatil amaçlı ülkemize 500.000 kişinin gelebilir, fakat şu an bunun mümkün değil, çünkü uçak bulmakta zorlanıyorlar” dedi.

 Christian Tour’un ticaret Müdürü Erdinç Adalı ise, geçen yıla göre satışlarında yüzde 140 artış olduğunu, Antalya’ya Romanya’nın 7 değişik bölgesinden uçarak haftada 16 sefer yapacaklarını, gelecek sene için ise Gazipaşa Alanya Havalimanı’nı planladıklarını söyledi. 

 Summer Tour’un Incoming’ini yaptığı Paralela 45 Acentesinin Sahibi Dr. Alin Burcea ise Alanya’yı çok iyi bildiğini ve sevdiğini bu sene ilk defa Blue Air ile anlaşma yaptıklarını, Bükreş’ten ilk defa GZP’ye uçuş yapacaklarını, şu ana kadar ciddi bir talebin olduğunu dile getirdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki