Radyo TimeRadyo Time

ALTAV’ın talihlileri Alanya’da

Sırp Popstar Ana Kokic’in Belgrad Turizm Fuarı’nda yaptığı çekilişte tatil kazanan talihliler Alanya’ya geldi.
Bu haber 643 kere okunmuş.02 Ekim 2017, Pazartesi - 16:01

 Şubat ayında Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen 39. Uluslararası Belgrad Turizm Fuarı'nda Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk Hava Yolları (THY) ve Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) İşbirliği ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) katkılarıyla yapılan Alanya tatili çekilişinin iki talihlisi Alanya’ya geldi. Sırp Popstar Ana Kokic’in Türkiye standındaki şovuyla yapılan çekilişte talihliler belli olmuştu.

 Sırp talihli Slobodan Çvoroviç ALTAV yetkililerine yaptığı açıklamada “Ben beşinci kez, arkadaşım ise ilk kez Alanya’ya geldi. Sırbistan’da seyahat acentem var.Arkadaşım ise memur. Ülkemde yüksekokullarda dersler veriyorum. Ev sahipliği ve misafirperverlik konusunda her zaman Türkiye’yi örnek gösteriyorum. Türkiye örneğiyle bu konuların önemini öğrencilerime anlatıyorum.

 İspanya ve İtalya’daki 5 yıldızlı oteller Türkiye’deki 3 yıldızlı otellerle aynı kalitede. Burada olağanüstü hizmet kalitesi var. Belgrad’daki Otel İşletmeciliği Bölümü öğrencilerini staj için Türkiye’ye getirmeyi planlıyorum. Kültürlerimizin birbirine daha fazla yakınlaşması için çalışmalar yapmayı hedefliyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki