Radyo TimeRadyo Time

ALTSO 2017 Eğitim Seminerleri başladı

ALTSO Akademi’nin 2017 Yılı 1. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri, bugün ‘Bir şey olmak mı? Bir şey yapmak mı?’ eğitimiyle başladı. İzgören Akademi’den Akif Aktuğ’un konuşmacı olarak katıldığı eğitime vatandaşlar büyük ilgi göstererek, ALTSO Konferans Salonu’nu doldurdu.
Bu haber 698 kere okunmuş.04 Mart 2017, Cumartesi - 16:46

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hayata geçirilen ALTSO Akademi’nin 2017 yılı 1. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri,  bugün “Bir şey olmak mı? Bir şey yapmak mı?” eğitimiyle başladı. 

İzgören Akademi’den Akif Aktuğ’un konuşmacı olarak katıldığı eğitime vatandaşlar büyük ilgi göstererek, ALTSO Konferans Salonu’nu doldurdu.

 Yaşamda iki önemli yol ayrımından birinin tercih edildiğine dikkat çeken Aktuğ, bazı insanların, hayatta bir şey olmak için çabaladığını bazı insanların ise bir şeyler yapmak için gayret ettiklerine vurgu yaptı. Katılımcılara, ‘Hayatınızın amacını sorgulayın’ diyen Aktuğ, güçlü kişilik özellikleri hakkında bilgiler aktardı. 

 Eski bir polis başmüfettişi olan Eğitimci Aktuğ, hayatından anılarını da paylaştığı eğitimin ardından katılımcıların sorularını yanıtladı. 

 ALTSO Akademi’nin 2017 Yılı 1. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri, 11 Mart 2017 Cumartesi Günü Ebru Yaşar Seçen’in vereceği ‘Çatışmaların Etkin Yönetimi’ semineriyle devam edecek.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: ALTSO Akademi  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki