Radyo TimeRadyo Time

ALTSO 5. iftarını veriyor

İlki 2014 yılında gerçekleştirilen ALTSO’nun Geleneksel İftar Yemeği'nin bu yıl 5’incisi gerçekleştirilecek. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, 1 Haziran 2018 Cuma günü Oba Olive Garden'da 5’incisi gerçekleştirilecek olan Geleneksel ALTSO İftar Sofrasına, odanın gerçek sahibi olarak nitelediği tüm üyeleri davet etti.
Bu haber 342 kere okunmuş.29 Mayıs 2018, Salı - 13:51

 “Birlik ve beraberliğin sağlandığı bu huzurlu Ramazan akşamında odanın gerçek sahipleri ile bir araya gelmeyi gelenek haline getirdik” diyen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Üyelerimizin görüş ve isteklerine büyük önem veriyoruz. Bu manada her fırsatta onlarla bir araya gelmeyi önemsiyoruz. Gerek kahvaltılı istişare toplantılarımızda, gerek üye ziyaretlerimizle, gerek telefonlarla aramak sureti ile bugüne kadar üyelerimizin görüşlerini almaya gayret gösterdik. Odamızın gerçek sahibi üyelerimizin her zaman olduğu gibi böylesine mübarek bir ayda da hatırlanmaları gerektiğini düşünüyoruz. Bu kapsamda bu yılki iftar organizasyonumuzu da 1 Haziran 2018 Cuma günü Oba Olive Garden'da gerçekleştireceğiz. Tüm üyelerimiz davetlidir” dedi.

 Başkan Şahin, ayrıca Alanya'mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nun da her yıl olduğu gibi bu yıl da iftara katılacağını belirterek, “Sayın Bakanımız sağ olsun bu yıl da bizleri onurlandıracak. Alanya’mıza yapılan hizmetlerin mimarı ve bizlerin de takım kaptanı olan bakanımıza teşrifleri için bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki