Radyo TimeRadyo Time

ALTSO Litvanya temaslarına devam etti

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın , 9 Kasım’da başlayan KOSGEB destekli Litvanya iş gezisi devam ediyor. ALTSO Heyeti, gezinin ikinci gününde Vilnius Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen İş Forumu'na katıldı.
Bu haber 187 kere okunmuş.11 Kasım 2017, Cumartesi - 13:46

 9-12 Kasım tarihleri arasında Litvanya’ya iş gezisi düzenleyen ALTSO Heyetinin Litvanya temasları devam ediyor. Heyet, iş gezisinin ikinci gününde Vilnius Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen iş forumuna katıldı. 

 Forumda, Ticaret Başmüşaviri Muhammet Karakaya, Litvanya Türk İşadamları Derneği Başkanı Arif Balkan Kazdal Pervan ve Litvanyalı Firma Temsilcileri de hazır bulundu. 

 ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Bilal Sözen, forumda Litvanyalı İş Adamlarına Alanya sunumu yaptı.

 Litvanyalı iş adamlarını Alanya’ya yatırım yapmaya davet eden Sözen, Alanya’nın sosyo-ekonomik yapısı hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Forumda karşılıklı işbirliği çalışmaları da görüşüldü. 

 Forumda ayrıca Vilnius Ticaret ve Sanayi Odası İş ve Strateji Geliştirme Departmanı Müdürü Audrone Masandukaite de bir sunum yaparak, Litvanya’nın ekonomik yapısı hakkında bilgiler aktardı.

 ALTSO Heyeti, Vilnius Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen iş forumunun ardından Enterprise Lithuania Yatırım Ajansı’nı da ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Etiketler: ALTSO   Litvanya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki