Radyo TimeRadyo Time

ALTSO Üyeleri “Şahin” dedi

ALTSO'nun bugün gerçekleştirilen kongresinde Mevcut Başkan Mehmet Şahin bir kez daha başkan seçildi. Şahin, rakibi Mustafa Tuna’ya komitelerde fark attı.
Bu haber 390 kere okunmuş.04 Nisan 2018, Çarşamba - 14:09

 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, bugün kongresini gerçekleştirdi. Kongrede Mevcut Başkan Mehmet Şahin kırmızı ve Mustafa Tuna mavi liste ile yarıştı.  Atatürk Kapalı Spor Salonunda saat 09.00'da başlayan kongredeki oy verme işlemi 17.00'ye kadar sürdü. Daha sonra ise sayım işlemlerine geçildi.

 Kongrede sayım işlemlerinin ardından Mevcut Başkan Mehmet Şahin ve listesi bir kez daha Mustafa Tuna ve Ekibine karşı galip geldi. Sayımı yerinde takip eden ODA Başkanı Mehmet Şahin anı sevenleri ile paylaştı. Seçimlere 24 komite ile girilmişti. Bu komitelerden 18 tanesini kırmızı liste ile Mehmet Şahin kazanırken, 6 komite de ise mavi listeli Mustafa Tuna güldü. Tuna'ya 3 katı fark atan kırmızı liste genel toplamda da seçimin galibi olmuş oldu. 

 Bu arada 21. komite de ilginç bir olay yaşandı. Sayım yapıldıktan sonra oyların eşit olması sebebiyle, İlçe Seçim Kurulu Yetkilileri kura çektiler. Kurayı Mehmet Şahin kazanarak, bir komite daha kazanmış oldu. Daha sonra Şahin, salonun dışında bekleyen sevenleri ile bir araya geldi. Başkan Şahin, kendisine destek veren tüm üyelere teşekkür etti.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: ALTSO   Mehmet Şahin  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki