Radyo TimeRadyo Time

ALTSO'da 'İmar Barışı' konuşuldu

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 'İmar Barışı Yasası' Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.
Bu haber 313 kere okunmuş.17 Temmuz 2018, Salı - 13:42

 ALTSO Konferans Salonu’nda geniş katılım ile gerçekleşen toplantıya konuşmacı olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Tevfik Altınay, İl Müdür Yardımcısı Ceyhan Öğren Eciş, Alanya Çevre Şube Müdürü Burcu Kocamaz Taşpınar ile Yüksek Mimar Ansu Yetiz Özden katıldı. 

 Alanya Belediyesi İmar Müdürü Murat Satı çok sayıda iş adamının da katıldığı toplantının açılış konuşmasını ev sahibi olarak ALTSO Başkanı Mehmet Şahin yaptı. Şahin, amacı vatandaşın devletle olan ihtilaflı durumunun ortadan kaldırılması, imara aykırı, ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı yapıların kayıt altına alınması yoluyla bu yapılara yasallık kazandırılması olan uygulamanın önemine vurgu yaptı. 

 Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Tevfik Altınay da yakın dostu ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’den davet alarak geldikleri Alanya’da insanları birinci elden bilgilendirmeyi hedeflediklerini belirterek, “Bizim amacımız uygulamaya giren İmar Barışı Yasası hakkında halkımızı en doğru bir şekilde bilgilendirmek ve maksimum derecede faydalanmalarını sağlamaktır. Kesinlikle aracı kurumlara itibar etmeyin. Kimseye bu uygulamadan yararlanmak için de ödeme yapmayın. Bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz” dedi.

Etiketler: ALTSO   Mehmet Şahin   İmar Barışı  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki