Radyo TimeRadyo Time

ALTSO’dan esnafa büyük destek

ALTSO ve Antalya Tanıtım A.Ş.’nin birlikte yürüttüğü ve geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ‘Alanya’da Alışveriş Var’ Projesi bu yıl ikinci kez düzenleniyor. Projenin tanıtım toplantısında konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Geçtiğimiz yıl projemize 95 milyon katılım hakkı elde edildi. Ekonomik durgunluğa bir ölçüde de olsa çözüm ürettik. Alanya’da alışveriş var projesiyle esnafımızın yüzünü bir nebze olsun güldürmek istiyoruz” dedi.
Bu haber 343 kere okunmuş.06 Temmuz 2017, Perşembe - 14:41

 Alanya’da Alışveriş Var Projesinin tanıtım toplantısı 06 Temmuz 2017 Perşembe günü ALTSO Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

 ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp ve ALTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kamburoğlu ile Yüksel Kaya’nın yer aldığı toplantıda, projenin detayları açıklandı.

 Geçtiğimiz yıl projenin ilk kez gerçekleştirildiğine dikkat çeken Başkan Şahin, ”Anlaşmalı bankaların kredi kartıyla herhangi bir iş yerinden 25 TL’lik alışveriş yapan kişiler 1 çekiliş hakkı elde edecek. Geçtiğimiz yıl 95 milyon katılım hakkı elde edilmişti. Hatta 7 arabadan bir tanesi de Alanya’mızda yaşayan bir kişiye çıkmıştı. Bu senede önemli hediyeler var. Proje sonunda yapılacak çekilişle bu yıl 7 tane otomobil, 7 tane tablet bilgisayar, 7 tane TV, 77 tane bisiklet ve 777 tane basketbol topu dağıtılacak” dedi.

 ‘Alanya’da Alışveriş Var’ Projesinden Sorumlu ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Antalya Tanıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Kamburoğlu ise, uzun zamandır proje üzerinde çalıştıklarını ifade ederek, projenin Alanya ekonomisini canlandıracağını söyledi. Kamburoğlu, ayrıca projeye destek veren kurumlara teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki