Radyo TimeRadyo Time

ALTSO’dan önemli protokol

ALTSO ile İstanbul Teknik Üniversitesi KKTC Eğitim ve Araştırma Yerleşkesi arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında, ALTSO ile İTÜ arasında bilimsel, toplumsal, sosyal, kültürel, akademik, mesleki ve eğitim alanlarında iş birliği çalışmaları yürütülecek protokol, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ile İTÜ KKTC Eğitim ve Araştırma Yerleşkesi Rektörü Prof. Dr. Ercan Kahya tarafından imzalandı.
Bu haber 420 kere okunmuş.22 Mayıs 2017, Pazartesi - 13:56

 Protokol töreninde konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, göreve geldikleri 2013 Haziran’dan sonra ALTSO’yu eğitim kampüsü haline getirdiklerini söyledi.

 İTÜ ile imzalanan iş birliği protokolü hakkında da bilgiler aktaran Başkan Şahin, “Bilimsel, toplumsal, sosyal, kültürel, akademik, mesleki ve eğitim alanlarında İTÜ ile iş birliğine gidiyoruz. Üyelerimiz yararına ortak projeler geliştirip, iş birliği konularında toplantı ve organizasyonlar düzenleyeceğiz” dedi.

 Başkan Şahin’den sonra söz alan Rektör Kahya, ALTSO’yu Akdeniz Bölgesi’nin çok önemli bir dinamiği olarak gördüğünü söyledi. Yapılan konuşmaların ardından iş birliği protokolü imzalandı. Protokol sonrası Başkan Şahin, Rektör Kahya’ya içerisinde muz ürünlerinin yer aldığı bir sepet hediye ederken, Kahya da Şahin’e Kıbrıs’a özel el sanatları ürünü hediye etti.

Etiketler: ALTSO   İTÜ  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki