Radyo TimeRadyo Time

ALTSO'nun web sitesi yenilendi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın web sitesi yenilendi. yenilenen yüzüyle yayına giren www.altso.org.tr 'nin tanıtım toplantısı bugün saat 11.00’de gerçekleştirildi. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Oda üyeleri ile daha yakın olmak için tüm kanalları sonuna kadar kullanma gayreti içindeyiz” dedi.
Bu haber 296 kere okunmuş.16 Mayıs 2017, Salı - 14:16

 ALTSO Yönetim Kurulu Salonu'nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, yeni web sitesinin her yönüyle günümüz teknolojisine uygun, kolay kullanabilir, üye odaklı bir anlayışla hazırlandığını söyledi.

 Yeni web sitesinin son teknolojiye uygun olduğuna vurgu yapan Başkan Şahin, “En son teknik gelişmeler göz önüne alınarak odamız resmi web sitesini de güncelledik, yeniledik. Gerek PC gerek ipad gerek apple ve android olsun tüm uygulamalara uygun bir yapı kurduk. Üyelerimize anında bilgi gönderebileceğiz. Kısacası üyelerimize ulaşmak için her kanalı etkin biçimde kullanma gayreti içindeyiz” dedi.

  “Önümüzdeki hafta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin genel kuruluna katılmak üzere delegelerimiz ve meclis başkanımızla Ankara'ya hareket edeceğiz” diyen Şahin, ayrıca “TOBB'un mali genel kurulu gerçekleştirilecek. Buna katılacağız. Genel kuruldan sonra bazı ziyaretler de planlıyoruz. İnşallah tanıtımı birlik beraberlik çerçevesinde en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki