Ampute Milli Futbol Takımı oyuncularından Ömer Güleryüz gençlerin eğitimini desteklemek için TikTok hesabı açtı

Dünyanın önde gelen kısa video paylaşım uygulaması TikTok, bu yıl kuruluşunun 151. Yılını kutlayan Türk Kızılay ile güçlerini birleştirerek çocuklar ve gençlerin eğitimlerine destek olmak için harekete geçti.
Bu haber 99 kere okunmuş.21 Eylül 2019, Cumartesi - 12:00

TikTok üzerinden #EğitimleDeğişir hashtag’iyle yürütülen kampanyada TikTok, kampanya stickerları kullanılarak yapılan her paylaşım için Türk Kızılay’a toplamda 10 bin dolar bağışta bulundu. TikTok fenomenlerinin ve ünlülerin de aktif olarak katıldığı kampanya 84.1 milyon görüntülenmeye ulaştı.

Kullanıcılarının yaratıcılıklarını, samimi ve eğlenceli pozitif deneyimlerini sunmalarına imkan sağlayan TikTok, aynı zamanda kullanıcıların toplum genelinde farkındalığı artıracak sosyal konularda paylaşım yapabilecekleri platform haline geldi. Bunun bir örneğini 9-15 Eylül arasında Türk Kızılay’ı ile yürüttüğü #EğitimleDeğişir kampanyası oldu. TikTok üzerinden yürütülen, ünlüler ve TikTok fenomenlerinin de destek verdiği kampanya kapsamında TikTok, Türk Kızılay’ına toplamda 10 bin dolar bağışta bulundu. Kampanya kapsamında paylaşılan videolar toplamda 84.1 Milyon görüntülenmeye ulaştı.

TikTok üzerinden yürütülen #EğitimleDeğişir kampanyasına ünlülerin yanı sıra bazı milli sporcular ve TikTok fenomenleri de destek verdi. Ünlü şarkıcı İsmail YK TikTok hesabından paylaştığı video ile eğitimin önemine dikkat çekerek takipçilerini kampanyaya destek vermeye çağırdı. Ampute Milli Futbol Takımı oyuncularından Ömer Güleryüz gençlerin eğitimini desteklemek için açtığı TikTok hesabında paylaştığı video ile duygusal anlar yaşattı. Ünlü fenomen ezgizem ise yeğeni ile çektiği videoyu paylaşarak destek çağrısında bulundu. Yeğeni ile 10’a kadar saydığı bu tatlı videoda, ezgizem çocukların eğitiminin önemine dikkat çekiyor. TikTok fenomenleri fıratsobutay ve alpercnaydın ise takipçilerini kampanyaya destek vermeleri yönünde çağrı yaptı.

Kampanya kapsamında Türk Kızlay resmi TikTok hesabı üzerinden paylaşım çağrısında bulunan Türk Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık:

“TikTok ve Kızılay güçlerini birleştirerek gençlere umut ışığı oluyor. #EğitimleDeğişir hastagi ile paylaşılan videolarla herkes çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunabilir,” dedi.

Kampanya kapsamında kullanıcılar, #EğitimleDeğişir hashtag’iyle ve kampanyaya özel sticker’ı kullanarak eğitim, pratik bilgi, pozitif enerji gibi temalarda yaratıcı içerikler paylaştı. TikTok ise bu şekilde paylaşılan her bir video için toplamda 10 bin Dolar bağışta bulundu.

guleryuzzz7

http://vm.tiktok.com/Ak7aL5/

Milli Ampute Futbol Oyuncusu

firatsobutay

http://vm.tiktok.com/ASXaBD/

Ünlü Fenomen

ismailykofficial

http://vm.tiktok.com/ASt1Pp/

Şarkıcı

alpercnaydn

http://vm.tiktok.com/Aa2XGH/

Oyuncu

ezgizem

http://vm.tiktok.com/Aa8MbM/

Ünlü TikTok Fenomeni

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki