Radyo TimeRadyo Time

Anamurlular keşkek gününde bir araya geldiler

Alanya’da yaşayan Anamurlular, kendileri için düzenlenen keşkek gününde bir araya geldiler. Keşkek gününe katılan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in en başarılı belediye başkanı olduğunu söyledi.
Bu haber 70 kere okunmuş.11 Mart 2018, Pazar - 16:31

 İlçede yaşayan Anamurlular kendileri için bu yıl ikincisi düzenlenen keşkek gününde bir araya geldiler. Keşkek gününe Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit ve yüzlerce Anamurlu katıldı.

 Organizasyon Alanya Belediyesi mehteran ekibinin marşları ile başladı. İlk konuşmayı organizasyonu düzenleyen komite adına Başkan Adem Murat Yücel’in Danışmanı Emekli Albay Eşarp Yılmaz yaptı. Yılmaz’ın konuşması salonda bulunanlardan büyük alkış aldı.

 Yılmaz’ın ardından Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe konuştu. Türe, Anamurlu hemşehrilerine Alanya’yı örnek gösterdi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in Türkiye genelinde En İyi ve Başarılı Belediye Başkanı olduğunu söyleyen Türe, Teleferik Projesinden dolayı başkanı tebrik etti. Türe’nin ardından konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel duygularını ifade etti. Organizasyonda vatandaşlara Anamur İlçesinin meşhur keşkek yemeği ikram edildi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki