Radyo TimeRadyo Time

Antalya Valisinden müjde

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü tarafından Mart ayında Akdağ’da yapılacak olan etkinlikte kullanılmak üzere kar motoruna ihtiyaç duyuldu.
Bu haber 311 kere okunmuş.22 Şubat 2019, Cuma - 11:06

 Kulüp Başkanı Handan Aydemir ve İcraat Komisyonu Başkanı Sevil Kurt Antalya Valisi Münir Karaloğlu’na bir ziyarette bulunarak Saklıkent’te bulunan iki adet kar motorunu etkinlik günü kullanmak üzere talep ettiler. 

 Başkan Handan Aydemir ziyaretinde kulübün kuruluş amacını, etkinliğin içeriğini ve Akdağ’a bir tesis kazandırmanın Alanya turizmine katacağı önemi anlattı ve tesis yapımının hızlanması için destek istedi. 

 Özverili çalışmalarından dolayı Başkan Handan Aydemir’i takdir eden Vali Münir Karaloğlu kulübe seve seve destek vereceğini ifade etti ve gerekli tüm kurumlara  kulübe destek olmaları için talimat verdi. 

 İki tane kar motorunun, etkinlik günü kulübün kullanımına sunulması için Paşa’ya telefon açarak talimatını verdi. 

 Talimatın arkasından Başkan Handan Aydemir’i, Alanya Jandarma Komutanlığından Tuncay Yarbay arayarak kulübe destek olduklarını bildirdi. 

 Vali Münir Karaloğlu ilk Alanya ziyaretinde Başkan Handan Aydemir’in rehberliğinde Akdağ’a çıkmak istediğini dile getirip özel kalemine programa alması için talimatını verdi. Akdağ’a bir tesis kazandırmak için destek olma sözü veren Vali Münir Karaloğlu, Akdağ ziyareti sonrası gerekli çalışmaları başlatacağı sözü verdi. Vali beyin nazik ev sahipliği ve kulübe olan desteğinden memnun olan Başkan Handan Aydemir, “Vali Bey’in kıymetli desteği ile Alanya’mızın imkansız sanılan hayaline kavuşmasını an meselesi olarak görüyoruz” dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki