Arıcılık kursu sona erdi

Alanya İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antalya Arıcılar Birliği tarafından ortaklaşa açılan arıcılık kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.
Bu haber 2622 kere okunmuş.24 Mart 2015, Salı - 17:45

 Alanya İlçe Tarım Müdürlüğü’nde düzenlenen sertifika törenine Alanya İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Rüzgar, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Antalya Arıcılar Birliği Başkanı Yücel Turan ve kursiyerler katıldı.

 Sertifika verme töreninde konuşan Alanya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar, Alanya Merkez’de ve Demirtaş Mahallesi’nde açtıkları arıcılık kursu ile 113 kursiyere temel arıcılık eğitimi verdiklerini söyledi.

 Alanya Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er de konuşmasında, ilçede arıcılık açısından çok iyi bir potansiyel olduğunu, bu potansiyelden daha fazla yararlanmak için Alanya İlçe Tarım Müdürlüğü, Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antalya Arıcılar Birliği’nce ortaklaşa arıcılık kursu açtıklarını söyledi.

 Konuşmaların ardından arıcılık kursu eğitim faaliyetlerinde başarılı olan 113 kursiyere sertifikaları, Alanya İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Rüzgar, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ve Antalya Arıcılar Birliği Başkanı Yücel Turan tarafından verildi.

-Haberin videosu için tıklayınız!

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki