Radyo TimeRadyo Time

“Artık Alanya’da miting yapma vakti gelmiş”

Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, dün Antalya Mitingi için kente geldi. Erdoğan, mitingde Alanya'ya yapılan yatırımlarla ilgili bilgi verdiği sırada AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı ve Alanya'dan gelen gurubun kalabalıklığına dikkat çekerek, “Artık Alanya'da da miting yapma vakti gelmiştir" dedi.
Bu haber 526 kere okunmuş.17 Haziran 2018, Pazar - 13:57

 Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, dün Antalya mitingi için kente geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seni kalpten selamlıyorum rüyalarımın şehri Antalya" diyerek başladı.

 Bu sırada konuşması sürekli sloganlarla bölünen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alanya'ya yapılan yatırımlarla ilgili bilgi verdiği sırada AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı ve Alanya'dan gelen gurubun kalabalıklığına dikkat çekerek, "Artık Alanya'da da miting yapma vakti gelmiştir" dedi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Geçen dönem Antalya'da bira festivali yapmaktan başka bir şey yapmadılar. Bu festivalde bir genç de hayatını kaybetmişti. Bu kişi seçilirken Antalya'da bedava elektrik dedi. Bunu kullanabilen oldu mu? Antalyalılar en pahalı suyu kullandılar. Bunlar böyledir. Seçim döneminde bol keseden atıp tutarlar. Biz yapamayacağımızı söylemeyiz, söylediğimizi de yaparız” dedi.

 Suruç'ta AK Partili Gruba yapılan saldırıya ilişkin de konuşan Erdoğan, "Karşı taraftan olanların PKK üyesi olduğu tescilli" dedi.

Etiketler: Recep Tayyip Erdoğan   Alanya   Antalya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki