Radyo TimeRadyo Time

ASAT çarşı ofisinde abonelik hizmeti de vermeye başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kaymakamlık Binası’nda bulunan Alanya Hizmet Birimi bünyesinde ASAT’ın abonelik işlemleri de yapılmaya başlandı.
Bu haber 87 kere okunmuş.16 Mart 2020, Pazartesi - 10:47

Antalya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşın daha rahat ve kolay hizmeti alabilmesi için yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu kapsamda vatandaş yoğunluğunun fazla olduğu Kaymakamlık Binası’ndaki Alanya Hizmet Birimi bünyesinde ASAT Abonelik Hizmeti de vermeye başladı. Binanın yan girişinde yer alan Büyükşehir Tahsilat Veznesi ve ASAT Tahsilat Veznesi’nin yanına ASAT’ın su abonelik hizmetini vereceği birim oluşturuldu. Bir personelin görevlendirildiği abonelik biriminde vatandaşa hizmet verilmeye başlandı. Yeni sistemle birlikte Kaymakamlık Binası’ndaki birime gelen vatandaşlar, hem büyükşehire hem de ASAT’a olan borçlarını ödemenin yanında su abonelik işlemlerini de yaptırabilecek. 

Yerinde hizmet

ASAT, tahsilat ve abonelik hizmetleri ile büyükşehir tahsilat veznelerinin aynı yerde olmasıyla birlikte vatandaşlar işlemlerini daha kısa sürede yaptırabilme imkanı bulacak. Bu da vatandaşa hem vakit hem nakit tasarrufu olarak dönecek. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki