Radyo TimeRadyo Time

ASAT’tan Kızılay’a kan bağışı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kızılay’a kan bağışında bulundu. ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt öncülüğünde gerçekleşen bağışta ASAT çalışanları kan vererek farkındalık yarattı.
Bu haber 278 kere okunmuş.27 Aralık 2019, Cuma - 12:08

ASAT Genel Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde Kızılay işbirliğiyle gerçekleştirilen kan bağışı programına ev sahipliği yaptı. Kızılay Bölge Müdürlüğü’nden gelen sağlık ekibi ilk önce ASAT Konferans Salonu’nda kısa bir sunum gerçekleştirdi. Kan ve kan bağışının önemi ile ilgili bilgiler görseller eşliğinde katılımcılarla paylaşıldı. Bölgedeki kan ihtiyacının yüzde 94’ünün Kızılay tarafından temin edildiği vurgulandı. 

Kan bağışı devam edecek

ASAT Genel Müdürlüğü binası içerisinde gerçekleşen kan bağışına çok sayıda kurum çalışanı katıldı. Başta Genel Müdür İbrahim Kurt ve kurum yönetimi olmak üzere personelin yoğun ilgisiyle yeterli miktarda bağış toplandı. İbrahim Kurt, kampanyanın tek seferle sınırlı kalmayacağı ve yıl içerisinde tekrarlanacağı belirtti. Diğer kurumları da Kızılay’a destek olmaya çağıran Kurt, kampanyayı başlatanlara, emeği geçenlere ve bağışçılara teşekkür etti.

 

Etiketler: ASAT   Kızılay  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki