Radyo TimeRadyo Time

“Aşkımız önce Allah’a, sonra halkımıza hizmet aşkıdır”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Fığla Mahalle Sakinleri ile buluştu.
Bu haber 401 kere okunmuş.14 Şubat 2019, Perşembe - 14:53

 Her hafta farklı mahallelerde düzenlediği toplantı programlarına Fığla Mahallesi’yle devam eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek soru ve taleplerini dinledi.

 Fığla Mahallesi’ne yönelik yaptığı çalışmalardan bahseden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Kent merkezi ve kırsalda park ve sosyal alanlar ile ilgili yatırımlarımız aralıksız devam ediyor. Mahallemize 310 bin TL’lik yatırımla Şehit Fatih Uysal Çocuk Parkı ve Muhtar Evi’ni kazandırdık. İnşallah bölgemize yeni parklar ve sosyal alanlar kazandıracağız. Buradan size 3 yeni parkın müjdesini veriyorum” dedi.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yeni Çevre Yolu’nun kuzeyinde cami yapılmasına imkan sağladık. Bizim için en büyük aşk önce Allah’a, sonra da halkımıza duyduğumuz hizmet aşkıdır. 15 yıldır azimle, sevgiyle, kararlılıkla insanlarımıza en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz, iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz.  Yaptığımız tüm hizmetlerin temelinde ‘önce insan’ duygusu var” dedi.

Etiketler: Adem Murat Yücel  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki