Radyo TimeRadyo Time

ASMEK 2. dönem kayıtları başlıyor

Kısa adı ASMEK olan Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nda 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı 2. Dönem Kayıtları, 2-3 Ocak 2019’da başlıyor.
Bu haber 302 kere okunmuş.25 Aralık 2018, Salı - 11:09

 Antalya ve ilçelerinde birçok kişiyi meslek ve iş sahibi yapan ASMEK, Alanya’da da farklı yaştaki birçok vatandaşın ilgi odağı oldu. Ücretsiz olarak verilen kurslarda başarılı olanlara MEB onaylı sertifikalar veriliyor.

 Eğitim Öğretim yılının ilk döneminde Alanya’da 700’ü aşkın kişiye ücretsiz kurs veren ASMEK, ikinci dönemde de bu sayının üstündeki insana ücretsiz kurs vermenin hazırlıklarını tamamladı. Alanya ASMEK’te ikinci dönem; İngilizce, Almanca, Rusça, İşaret dili, Kişisel gelişim, Liderlik eğitimi, Kuaförlük, Cilt bakımı, Bilgisayar, Muhasebe, El sanatları alanında kurslar açılacak. Bu kurslara katılmak isteyen vatandaşlar, 2-3 Ocak 2019 tarihlerinde internet üzerinden www.asmek.org.tr adresine kayıtlarını yaptıracak. Kayıt yaptıran kursiyerler 4-5-6 Ocak 2019 tarihlerinde ise kayıt evraklarını Alanya ASMEK’e teslim edecekler. Vatandaşlar, Alanya ASMEK’in 512 48 25 nolu telefonundan da bilgi alabilirler. 

Etiketler: ASMEK  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki