Radyo TimeRadyo Time

ATV’nin 29. yılında anlamlı ziyaret

29. kuruluş yıl dönümünü kutlayan televizyonumuzun bugün ziyaretçileri vardı. Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ATV Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu’nu ziyaret ederek, kuruluş yıl dönümünü kutladılar.
Bu haber 294 kere okunmuş.25 Aralık 2019, Çarşamba - 16:00

90’lı yıllarda özel yayıncılığın Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı bir dönemde Alanya'nın ilk, Türkiye'nin sayılı kanallarından biri olarak yayın hayatına başlayan ATV Televizyonu 29. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Bu kapsamda Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun, AGC Yönetiminde yer alan üyelerle birlikte Televizyonumuz Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu’nu ziyaret ederek kutladı.

AGC Başkanı Coşkun ve Cemiyet Üyeleri, kapıda Servet Sipahioğlu tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Karşılamada ATV Televizyonunda çeşitli birimlerde çalışan sorumlu personel de hazır bulundu. Dostluk ortamında geçen ziyarette basının içinde bulunduğu sorunlar, çözüm önerileri konuşuldu.

Ziyaretle ilgili ATV kameralarına konuşan AGC Başkanı Gaye Coşkun, basın sektörünün ülkenin içinden geçtiği zor süreçten en fazla etkilenen sektörlerden biri olduğunu vurguladı.

AGC Başkanı Gaye Coşkun’dan sonra söz alan ATV Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu AGC Başkanı Coşkun ve üyelerin ziyaretinden memnuniyetini dile getirdi. 

Yapılan bu konuşmalardan sonra üzerinde ATV logosu bulunan pasta, konuklar ve Sipahioğlu tarafından kesildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki