Radyo TimeRadyo Time

Ayın Polisi Alanya'dan seçildi

Antalya'da verilen Ayın Polisi Ödüllerinde rüşvet teklifine 'Hayır' diyen polis memuru 'Ayın Dış İlçeler Polisi' seçildi.
Bu haber 719 kere okunmuş.12 Aralık 2017, Salı - 14:12

 Görevi boyunca toplumun huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak için canını hiçe sayarak görev yapmakta olan polislerin mesleğini daha profesyonelce yürütmelerini, daha başarılı olmalarını ve göstermiş oldukları başarıda devamlılıklarını sağlamak, moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla olağanüstü gayret ve çalışmaları sonucu emsallerine göre başarılı görev yapan personeller arasından Antalya'da “Ayın Polisi” seçilmekte, yıl sonu itibariyle de ayın polisleri olarak seçilenler arasından “Yılın Polisi” seçilecek. 

 25 Kasım Günü Alanya'da 4 ayrı suçtan aranan, hakkında 15 yıl hapis cezası bulunan, halen fuhşa aracılık ettiği bilgisine ulaşılan ve yakalanması esnasında görevli polise rüşvet teklifinde bulunan C.K. isimli şahsın yakalanması ve adli mercilere teslim edilmesinde göstermiş olduğu üstün gayret ve başarılı çalışmaları nedeniyle Alanya İlçe Müdürlüğünde Görevli Polis Memuru İ.C.Ç. “Ayın Dış İlçeler Polisi” seçildi.

 Alanya’dan Ayın Polisi Seçilen İ.C.Ç., Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’nın makamında, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımı ile düzenlenen bir törenle 1 adet çeyrek altın ve teşekkür belgesiyle ödüllendirildi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki