Radyo TimeRadyo Time

Baba oğul gözaltına alındı

Çiftlik Bank benzeri bir yapılanmayla dolandırıcılık yapıldığı iddia edilen 'Birlik Beraberlik Tarım Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin Sahibi ve Babası gözaltına alındı.
Bu haber 352 kere okunmuş.29 Mart 2018, Perşembe - 13:26

 İstanbul'da, Çiftlik Bank benzeri 'Piramit Satış Yöntemi' bir yapılanmayla dolandırıcılık yapıldığı iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Birlik Beraberlik Tarım Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi hakkında soruşturma yaptı. 

 İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri, Birlik Beraberlik Tarım Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi hakkında çalışma başlattı. Polis ekipleri hakkında gözaltı kararı bulunan şirket sahibi Serkan Erden'i şirketin Şişli Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Er Cihan Namlı Cadddesi'nde bulunan merkezinde, babası Enser Erden'i ise şirketin Konya Çumra İlçesinde bulunan çiftliğinde yakalayarak, gözaltına aldı. Polisin şirketin merkezinde yaptığı aramada şirketle ilgili bazı dijital verilere el koyduğu öğrenildi. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri, şirketin hiyerarşik yapısı ve mali profilini incelemeye aldı. Polis ekipleri, şirketin mağdur sayısını araştırıyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki