Radyo TimeRadyo Time

Bakan Çavuşoğlu 3 projenin açılışını yaptı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bazı tesislerin açılış törenine katıldı. Bakan Çavuşoğlu, 3 projenin açılış kurdelesini kesti.
Bu haber 148 kere okunmuş.25 Şubat 2018, Pazar - 16:01

 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bazı tesislerin açılış törenine katıldı. önce belediyenin ek hizmet binasının açılış törenine katılan Çavuşoğlu, ardından 60 yaş üstü vatandaşların kullandığı hobi bahçelerinin kurdelesini kesti.

 Açılışta konuşan Bakan Çavuşoğlu, Antalya'nın 640 kilometre sahili ile büyük bir şehir olduğunu söyledi. Büyükşehir Belediyesi'nin tüm alanlardan sorumlu olduğunu belirten Bakan Çavuşoğlu, "Vatandaşların ihtiyaç duyduğu her alanda belediyelerimize görev düşüyor. Büyükşehir'in kapasitesinin daha yüksek olması gerekiyor. Belediyemizin açılışlarını tek tek yapmaya kalksak her geldiğimizde her gün açılış yapmamız gerekiyor. Bunları toplayalım, Cumhurbaşkanımız geldiğinde hepsinin açılışını bir anda yapalım" dedi.

 Buradaki açılışın ardından Hobi Bahçesi'ne geçilen Mevlüt Çavuşoğlu ve beraberindekiler, 60 yaş üstü vatandaşlara düşük ücretle kiraya verilen küçük bahçelerin kurdelesini kesti. Bakan Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada ise belediyenin hizmetleriyle Antalya'nın daha da güzelleştiğini söyledi. 

 Belediye Başkanı Menderes Türel de bu proje ile son derece önemli bir eksikliği giderdiklerini vurguladı. Alt yapı sorunlarını çözerken halka dokunan projeler de ürettiklerini kaydeden Türel, "Vatandaşımıza temas eden projelere önem veriyoruz. 348 hobi bahçemiz var. Yan alana 600 bahçe daha ekleyeceğiz. İhaleye hazır. Antalya'nın amelesi olmaktan gurur duyuyorum. Yeni etapta sadece yaşlılar için değil çocuklar için de düşünüyoruz. Burada mangal yakılmasına ve yanıcı maddelere izin verilmiyordu. Ama piknik tüpü serbest artık" diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki