Bakan Çavuşoğlu Antalya’da mitingde konuştu

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen partisinin mitinginde konuştu. Çavuşoğlu Antalya’da en iyi listenin AK Parti’nin listesi olduğunu vurguladı ve “Bizleri Ankara’ya her zamanki olduğu gibi güçlü gönderin” dedi.
Bu haber 284 kere okunmuş.17 Haziran 2018, Pazar - 13:54

 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecen partisinin mitinginde konuştu. Bakan Çavuşoğlu, dün Çin’den geldiğini hatırlatarak, konuşmasına devam etti.

 Çavuşoğlu, 16 yıldır Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Antalya’nın her köşesine hizmet götürüldüğünü kaydetti. Türkiye’nin artık hem sahada hem masada güçlü olduğunun altını çizen Çavuşoğlu, “Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında 80 milyon var. 1.8 milyar ümmet var. Artık Türkiye’ye nasıl davranacaklarını, nasıl saygı duymaları gerektiğini öğrenecekler. O Türkiye artık geride kaldı" şeklinde konuştu. 

 Antalya’da en iyi listenin AK Parti’nin listesi olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu, “Bizleri Ankara’ya her zamanki olduğu gibi güçlü gönderin” diyerek, konuşmasını tamamladı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki