Radyo TimeRadyo Time

Bakan Çavuşoğlu sert konuştu

Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, hafta sonu ALTSO Seçimlerini kazanan Başkan Mehmet Şahin’i tebrik için dün ilçeye gelmişti. Bakan Çavuşoğlu, seçim sürecinde ilçede tartışılan konulara ilişkin sert konuştu.
Bu haber 325 kere okunmuş.07 Nisan 2018, Cumartesi - 14:03

 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Seçiminden zaferle çıkan Mehmet Şahin ve ekibini tebrik eden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, seçim sürecinde ilçede tartışılan konulara ilişkin sert konuştu. Çavuşoğlu, isim vermeden yaptığı konuşmasında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i seçime taraf olmakla suçladı.

 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerine ilişkin açıklamada bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Biz turizm meslek yüksekokulunun açılışını haksız rekabet olmasın diye seçim sonrasına bıraktık" dedi.

 “Mehmet Şahin, bugüne kadar kendisi için hiç bir şey istemedi” diyen Bakan Çavuşoğlu, "Şahin Alanya için hazırladığı projelerle en çok beni yoruyor” dedi. Seçim öncesindeki çalışmalarda adayların seviyeli bir süreç yaşadıklarını kaydeden Çavuşoğlu "Alanya’da bir avuç kişi aşağılık işler yapıyor" dedi.

 Mehmet Şahin'e yönelik FETÖ kumpası kurulduğunu söyleyen Dışişleri Bakanı "Vatanseverliğine inandığım için arkasında durdum. Adalet kumpasçılardan hesap soracak" dedi.

 Seçimlerde hiçbir şekilde taraf olmadığını belirten Çavuşoğlu, "Halktan alınan gücü halka baskı unsuru olarak kullanılırsanız, Osmanlı tokadını yersiniz. Bu tür kişiler aciz, psikolojik sorunlu kişilerdir” diyerek sözlerini sertleştirdi. Çavuşoğlu, “Bu insanlar tankların önüne yatmış insanlar senden mi korkacak” diyerek sürece yönelik eleştirilerini sonlandırdı.

-Haberin videosu için tıklayın!

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki