Radyo TimeRadyo Time

“Banksız okulumuz kalmasın”

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Öğrencileri sevindiren “Banksız Okulumuz Kalmasın” Projesi ile ilçe genelindeki okullara oturma bankları dağıtılmaya başlandı.
Bu haber 421 kere okunmuş.30 Mart 2018, Cuma - 14:34

 Yatırım programlarında eğitim öğretime her zaman öncelik veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilçe genelindeki okullarda eğitim- öğretim gören çocukları sevindiren bir projeyi daha hayata geçirdi.

 “Banksız Okulumuz Kalmasın” Projesi ile tüm okullarda öğrencilere rahat ve modern bir ortam yaratmayı hedefleyen başkan Yücel, projenin startını Oba İlkokulu ve Oba Ortaokulu’ndan verdi. İlk banklar okul yönetiminin talepleri doğrultusunda Oba İlkokulu ve Oba Ortaokulu bahçesine konuldu. Obaköy İlkokulu Sınıf Öğretmeni Derya Köroğluları, projede yer almaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.

 Bankların dağıtımına bizzat eşlik eden park Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, “Banksız okulumuz Kalmasın” Projesini ilçe genelindeki tüm okullarda uygulayacağız. Şu an Obaköy Ortaokulu, Obaköy İlkokulu ve Girenes Fen Lisesinde dağıtmaya başladık. Okul yönetiminin belirlediği noktalara montajını yapacağız. Çocuklarımızın yüzlerindeki sevinç her şeye değer diye düşünüyoruz. Şimdiden tüm okullarımıza hayırlı olsun” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki