Radyo TimeRadyo Time

Başkan Böcek’e ÇYDD’den teşekkür plaketi

“Ben Bu Şehre Aşığım” isimli kitabının tüm gelirini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)’ne bağışlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek’e ÇYDD Yönetimi teşekkür plaketi takdim etti.
Bu haber 348 kere okunmuş.15 Şubat 2019, Cuma - 13:09

 Geçtiğimiz günlerde yaptığı lansman ile “Ben Bu Şehre Aşığım” isimli kitabını tanıtan CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, kitabından elde ettiği tüm geliri de ÇYDD’ye bağışlayacağını açıklamıştı. Reyonlarda satışta olan kitabın gelirinin kendilerine aktarıldığını ifade eden ÇYDD Antalya Şube Başkanı Ayşe Neyişçi’de yönetim üyeleriyle birlikte Başkan Muhittin Böcek’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

 Başkan Muhittin Böcek, “Öncelikle Atatürk ilke ve devrimlerini ve cumhuriyetin kazanımlarını koruma yolunda atılan her adımı desteklediğimin bilinmesini isterim. Bu doğrultu da faaliyet yürüten kurum ve kuruluşları da maddi-manevi desteklediğimi söylemeliyim. Geçtiğimiz günlerde yaptığım kitap tanıtım toplantısında da kitabımın satışından elde edilen gelirin tamamını, belirttiğim bu nedenlerle Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine bağışlayacağımı duyurmuştum. Öyle de yaptım ve bir kuruşuna dahi dokunmadan elde edilen gelirin tamamını bağışladım.” diye konuştu.

 Bu bağışın kendileri için çok kıymetli olduğunu ifade eden ÇYDD Antalya Şube Başkanı Ayşe Neyişçi de Başkan Böcek’e teşekkür plaketi takdim etti. 

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki