Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yardımcısı Er tez çalışmasını Bahçeli’ye sundu

Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Er, Alanya Belediyesi’nin kurumsal yapısı ve üretken belediyecilik anlayışı üzerine hazırladığı yüksek lisans tezini Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı (MHP) Devlet Bahçeli’ye sundu.
Bu haber 322 kere okunmuş.04 Mayıs 2018, Cuma - 14:59

 Başkan Yücel’in üretken belediyecilik anlayışı ile yönettiği Alanya Belediyesi’nin kurumsal yapısı, yönetim şekli, performansı ve vatandaş memnuniyeti Başkan Yardımcısı Adem Er’in tez konusu oldu. İşletme Mühendisliği Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisansını tamamlayan Başkan Yardımcısı Er, “Belediye Hizmetlerinde Performans Algısının Değerlendirilmesi Üzerine Bir Çalışma: Alanya Örneği” başlıklı yüksek lisans tezinde Alanya sınırları içerisinde vatandaşların belediye hizmetlerine verdiği önemi ve belediyenin ürettiği hizmetlerde vatandaşların memnuniyetini konu aldı. Tez çalışmasınıuzun araştırma ve anket çalışmalarının ardından tamamlayan Başkan Yardımcısı Er, Belediye BaşkanıAdem Murat Yücel İle birlikte Ankara’ya giderek çalışmasını MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye sundu.
 
 Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Er’i başarılı çalışmasından dolayı tebrik eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Yapmış olduğunuz bu kıymetli çalışmayı, önümüzdeki günlerde bütün belediyelerin hizmetlerinde, onlara yol gösterecek AR-GE ve belediye uygulamaları için değerlendireceğiz” dedi.

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki