Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel doğu mahalle muhtarları ile bir araya geldi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Demirtaş ve Mahmutlar’da düzenlediği iki ayrı toplantıda doğu mahallelerinin muhtarları ile birebir görüşerek, yaz sezonunda yapılacak olan hizmet ve yatırımları muhtarlarla birlikte programladı.
Bu haber 386 kere okunmuş.09 Mayıs 2018, Çarşamba - 14:12

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahallelerin sorunlarına hızlı ve etkin çözüm üretmek için mahalle muhtarları ile istişare toplantılarına devam ediyor.

 Demirtaş Mahallesi Kültür Merkezi’nde bölgenin 22 muhtarı ile istişare toplantısı gerçekleştiren Başkan Yücel, yaz sezonunda doğu mahallelerinde yapılması gereken hizmetlerin programını muhtarlarla birlikte yaptı. 

 Başkan Yardımcısı Adem Er, Meclis Üyeleri Mustafa Toksöz, Mehmet Ali Tekin, Fen İşleri Müdürü Özgür Karamut, Kırsal Hizmetler Müdürü Menderes Sivri, Yol-Asfalt Şefi Cem Çaycoşar’ın da hazır bulunduğu toplantıda Demirtaş ve çevresindeki mahallelerin sorunları ile yapılacak yatırım ve hizmetler görüşüldü. 

 Demirtaş Kültür Merkezi’ndeki toplantının ardından mahmutlar ek hizmet binasında, Mahmutlar, Gözüküçüklü, Kuzyaka, Yalçı, Uzunöz ve Gümüşkavak Mahalle Muhtarları ile toplantısına devam eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, muhtarlarla birebir görüşerek, mahallelerin sorunlarını ilk ağızdan dinledi. 

 Mahallelerde okul çevre düzenlemesi, park oyun alanları, mahalle meydanı, yol, menfez, altyapı, asfalt, sosyal projeler ve daha birçok alanda çok yönlü vatandaş odaklı bir çalışma yürüttüklerini anlatan Başkan Yücel, “Önümüzdeki sezonda yapacağımız hizmetleri sıraya koymak ve vatandaşlarımızı en kısa sürede istediği hizmetlere kavuşturmak için muhtarlarımızla birebir görüştük. Doğu mahallelerimizin tüm muhtarları ile toplantı yaptık. Muhtarlarımızın sorun ve taleplerini dinledik ve yeni sezonda mahallelere yapılacak çalışmaları karşılıklı görüşerek karara bağladık” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki