Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel hafta sonu batı yaylalarında vatandaşlarla buluşacak

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kalabalık bir ekiple bu hafta sonu batı bölgesi yaylalarına çıkarma yapacak. 2 gününü batı yaylalarına ayıracak olan Başkan Yücel, 23 yaylada vatandaşlarla buluşup, dertlerini dinleyecek ve hizmetlerini anlatacak.
Bu haber 237 kere okunmuş.02 Ağustos 2018, Perşembe - 13:49

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, geçen yıl yaptığı gibi bu yıl da batı bölgesi yaylalarına ekibi ile birlikte çıkarma yapacak. Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve kalabalık bir ekiple bu hafta sonunu batı yaylalarında geçirecek olan Belediye Başkanı Yücel; “Bu hafta sonu batı yaylalarında bulunan vatandaşlarımızla bir araya gelip, sorunlarını dinleyeceğiz, dertlerini paylaşacağız. Yaptıklarımızı ve yapmak istediklerimizi anlatacağız. Hafta sonu yayla sakinlerimizi ve yolu batı yaylalarına düşen tüm vatandaşlarımızı yayla programımızda buluşmaya davet ediyorum.” dedi.

 Başkan Yücel’in cumartesi günü sabah Bayır Mahallesi Oğuz Yaylası’ndan başlayacak yayla programı Pazar günü öğleden sonra Elikesik (Yöremece) Yaylası’nda son bulacak. 

 Başkan Yücel’in ziyaret edeceği yaylalar; Bayır Oğuz Yaylası, Karaboynuzlar Yaylası, Okurcalar Yaylası, Çakallar (Karıngöl) Yaylası, Saburlar Yaylası, Avsallar Yaylası, Akdam Yaylası, Seyricek, Soğukpınar Yaylası, Karamanlar Yaylası, Orhan Yaylası, Çayboğazı Yaylası, Gözübüyük Sirge Yaylası, Yenice Yaylası, Burçaklar Yaylası, Emişbeleni Yaylası, Eğrigöl (Sultanpınarı-Kaynarca), Söbüçimen Yaylası, Payallar Yaylası, Tosmur Yaylası, Toslak Yaylası ve Elikesik (Yöremece) Yaylası

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki