Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel iftarını Eşgilik’te vatandaşlarla birlikte yaptı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Eşgilik Düğün Salonu’nda kurulan iftar sofrasını ziyaret etti. İftarını vatandaşlarla birlikte yapan Belediye Başkanı Yücel, “Şehrin 3 ayrı noktasına kurduğumuz iftar çadırlarımızla her gün 2.500-3.000 kişiye yemek ikramı yapıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın iftar yemeklerini belediyemiz evlerine kadar ulaştırıyor. Ramazan ayında sosyal yardımlarımızı arttırarak sürdürüyoruz” dedi.
Bu haber 225 kere okunmuş.18 Mayıs 2018, Cuma - 12:59

 Alanya Belediyesi, Ramazan Ayı münasebetiyle merkezde Eşgilik Düğün Salonu, doğuda Mahmutlar Düğün Salonu ve batıda Konaklı Meydanı olmak üzere 3 ayrı noktada iftar yemeği veriyor. Ramazan’ın ilk günü başlanan yemeğin programına Ramazan’ın son gününe kadar devam edileceği açıklandı. 

 İftarını Eşgilik Düğün Salonu’nda vatandaşlarla birlikte yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ramazan’da iftar çadırlarıyla birlik ve beraberliğin en üst noktaya taşındığını vurgulayarak şunları söyledi; “Merkez (Eşgilik), Doğu (Mahmutlar Düğün Salonu), Batı (Konaklı Saat Kulesi Meydan)’ da olmak üzere her gün 3 ayrı noktada 2.500-3.000 kişiye iftar çadırlarımızda yemek veriyoruz. Ayrıca engelli vatandaşlarımız için evlerine iftar yemeği hizmeti belediyemiz tarafından sağlanıyor. Alanya Belediyesi olarak Ramazan ayında yardımlarımızı arttırarak sürdürüyoruz” dedi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki