Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel kardeş şehir heyetlerine Tavşandamı’nı gezdirdi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kardeş şehirlerden gelen heyetlere Tavşandamı Proje Alanlarını gezdirdi. Alanya Belediyesi’nin en önemli vizyon projelerinden olan Tavşandamı’nı gezen Kardeş şehir heyetleri, Başkan Yücel’i bu dev proje için tebrik ederek, bol bol fotoğraf çektirdiler.
Bu haber 349 kere okunmuş.23 Mayıs 2017, Salı - 10:15

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 17. Uluslar arası Alanya Turizm ve Sanat Festivali için Alanya’da bulunan kardeş şehir heyetlerine Tavşandamı alanını gezdirdi. Projeye hayran kalan misafirlerine Başkan Yücel, Tavşandamı Yaşam Alanı’nda devam eden çalışmaları anlattı. Tavşandamı’nın kuzeyden güneye muhteşem manzarası ile adeta büyülenen yabancı konuklar bol bol fotoğraf çektirerek yaşadıkları anı ölümsüzleştirmeyi ihmal etmediler.

 Kardeş şehir heyetlerine proje aşamalarını anlatan Başkan Yücel, projede yer alan detaylar hakkında bilgiler verdi. İki ay içerisinde projenin hayata geçirileceğini söyleyen Başkan Yücel, Tavşandamı projesi ile Alanya’nın özlenen sosyal yaşam alanına kavuşacağını ifade etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki