Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel mesaj verdi

Alanya Belediyesi Olağan Encümen Toplantısı, bugün gerçekleşti. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Yücel, gündemde olan Alanyaspor ile ilgili soruları da yanıtladı.
Bu haber 257 kere okunmuş.08 Haziran 2017, Perşembe - 19:05

 Alanya'nın 30 yıllık hayali olan Teleferik Projesinin deneme sürüşlerinin yapıldığını belirten Yücel, teleferiğe deneme sürüşleri yaptıklarını söyledi.

 Son günlerde Alanya'nın gündemindeki konulardan birisi de ALTAV'dı. ALTAV'ın dizi çekimleri için 3 bin lira vermediği ve çekimlerin iptal olduğu Alanya tanıtımının büyük bir fırsat kaçırdığı iddia edilmişti. Yücel konuyla ilgili, "ALTAV tarihinde ilk defa bu kadar daha canlı ve diri, proje üreten ve neredeyse uluslar arası ve ulusal tüm fuarlara katılıyor. Kısıtlı bütçe ile elinden geleni yapıyor. Ona göre de bütçeyi değerlendiriyor” dedi.

 Turizm sezonunu değerlendiren Yücel, sezondan umutlu olduğunu söyledi.

 Bir gazetecinin Alanyaspor hakkındaki sorusu üzerine Yücel, "Bizim Alanyaspor’la ilgili ne yaptığımızı, ne yapacağımızı, nerede olduğumuzu herkes biliyor. Biz fazla polemiğe girmeyerek, yaptıklarımızı balık bilmezse halik bilir diyoruz. Onun takdirini de kamuoyuna bırakıyorum" diye konuştu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki