Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel muhtarlarla buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya'nın 102 mahalle muhtarı ile söz verdiği gibi kahvaltıda bir araya gelerek, yeni dönemdeki yol haritasını çizmek için muhtarlarla fikir alışverişinde bulundu.
Bu haber 326 kere okunmuş.30 Nisan 2019, Salı - 16:24

Önümüzdeki 5 yıl boyunca Alanya'nın merkez ve kırsal mahallelerinde yapacağı yatırımların planlamalarına başlayan ve yol haritasını belirlemek üzere toplantılar düzenleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya'nın 102 mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Birim amirlerinin de hazır bulunduğu kahvaltı programının ardından muhtarlarla toplantı düzenleyen Başkan Yücel, “Önümüzde bu halka ve bu şehre hizmet etme fırsatı yakaladığımız bir 5 yıllık süreç var. Bu süre zarfı boyunca Alanya’ya en iyi hizmeti getirmek, halkın refahını arttırmak adına el ele çalışmak zorundayız. Bu bağlamda yeniden göreve gelen ve yeni seçilen muhtarlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Muhtarlar da Başkan Yücel’e teşekkür etti. Başkan Yücel, tüm muhtarlardan kendi mahalleleri ile eksiklikleri belirten dosya hazırlamasını istedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki