Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel vatandaşlarla yaylada buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 40 araçlık konvoy ve yaklaşık 100 kişilik ekibiyle birlikte Çayarası, Gevne ve Keşbeleni yaylalarında vatandaşlarla bir araya geldi.
Bu haber 474 kere okunmuş.13 Ağustos 2018, Pazartesi - 12:10

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 40 araçlık konvoy ve yaklaşık 100 kişilik ekibiyle birlikte Çayarası, Gevne ve Keşbeleni yaylalarında vatandaşlarla bir araya geldi.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, merkez mahallelerdeki vatandaşlarla sürekli diyaloğunun yanı sıra yaylalarda bulunan vatandaşları da ihmal etmiyor. Başkan Yücel, yoğun bir hafta sonu programı geçirirken Pazar gününü doğu yaylalarına ayırdı. Başkan Yücel’e yayla ziyaretlerinde MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve ekibi, Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar, belediye personelleri ve vatandaşlar eşlik etti.

 Sabahın erken saatlerinde yaklaşık 100 kişilik ekibiyle birlikte yola çıkan Başkan Yücel’in ilk durağı, “Yörük kültürünü Toroslarda yaşatacağız.” söylemiyle Çayarası’nda hayata geçirdiği ve yapımı bitme aşamasına gelen çarşı ve cami inşası oldu. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yücel, projenin bitme aşamasına geldiğini vurgularken vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

 Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çayarası ziyaretinin ardından ekibiyle birlikte, Aliefendi Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Gevne Yayla Şenliği’ne katıldı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Yücel; “Torosların eteğinde böylesine güzel bir organizasyona imza atan ve insanların bu samimi ortamda kaynaşmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

 Çayarası ve Gevne Yaylalarının ardından Başkan Yücel’in son durağı, Mahmutlar Mahallesi’ne bağlı Keşbeleni Yaylası oldu. Keşbeleni’nde yaylayan vatandaşlar Başkan Yücel’i üzerinde “Hizmetin Bize, Gülen Yüzün Bize, Bizim İnancımız Sana”, “Şehirde, Kırsalda Her Zaman Yanımızda”, “Dürüst, Çalışkan, İlkeli Başkan” yazılı pankartla karşıladı.

 Başkan Yücel, pankartlı karşılama için vatandaşlara teşekkür ederken yayla merkezinde bulunan çardakta vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların talep ve önerilerini dikkatle dinleyen Başkan Yücel, isteklerin en kısa zamanda yerine getirileceğini söyledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki