Radyo TimeRadyo Time

Başvuru tarihini kaçırmayın

Alanya Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan, Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit’i ziyaret etti. Altan, oda üyelerine yönelik vergi affı ile alakalı Başkan Hasan Yiğit’i bilgilendirdi.
Bu haber 525 kere okunmuş.09 Temmuz 2018, Pazartesi - 16:35

 Ziyarette halk arasında “Vergi Affı” olarak bilinen 7143 sayılı kanun kapsamında başvuruların 31 Temmuz günü sona ereceğine dikkat çekilerek, tüm mükellefler ve devlete borcu olan mükellef olmayan tüm vatandaşların faydalanabilmesinin önemi vurgulandı.

 Fırat ve Yiğit, görüşmesinde söz konusu yasanın sadece vergi borçlarını değil, trafik, nüfus ve birçok idari para cezasını bununla birlikte öğrenim kredisi, ecri misil gibi devlete olan birçok borçluyu da kapsadığı belirtilerek, “Yasadan mükellef olsun veya olmasın tüm vatandaşlarımız yararlanabiliyor. Bu fırsatı kaçırmayın. 31 Temmuz tarihine kadar www.gib.gov.tr adresinden veya bizzat vergi dairelerine giderek başvurularınızı yapın” mesajı verildi.

 Konuya ilişkin açıklama yapan Oda Başkanı Hasan Yiğit, borcu olan üyelerin vergi dairesine giderek, yapılandırma imkanlarından yararlanmalarını istedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki