Radyo TimeRadyo Time

Batıya da düğün salonu yapılıyor

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, batı bölgesinde 10 mahalleyle birlikte çevresindeki mahallelere de ortak hizmet verecek yeni bir düğün salonu daha yapıyor. Güney Mahallesi’nde inşaat çalışmalarına başlanan Güney Düğün Salonu’nun temeli 20 Haziran Çarşamba günü saat 16.00’da düzenlenecek törenle atılıyor.
Bu haber 266 kere okunmuş.13 Haziran 2018, Çarşamba - 13:55

 Bir projeyi daha gerçeğe dönüştüren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 20 Haziran Çarşamba günü düzenlenecek temel atma töreni öncesinde Alanya Belediyesi Güney (Hüddoğlu) Düğün Salonu’nda ilgili birim amirleriyle incelemelerde bulundu ve son hazırlıkları gözden geçirdi.

 Projesi hazırlanarak, ihalesi yapılan ve inşaatına başlanan Güney (Hüddoğlu) Düğün Salonu  1.720.000 TL + KDV’ye ihale edildi. Projede 500 kişilik ana salon, muhtar odası, hazırlık odası, mescit, mutfak, bebek bakım odası bulunuyor. ayrıca salonun dış mekanı da projelendirilerek çocuk oyun grubu, piknik alanları ve dinlenme mekanları oluşturulacak.

 Salonla ilgili bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Batıda 10 mahallemize ve bu mahallelerin yakınındaki yerleşim bölgelerine birlikte hizmet verecek çok amaçlı yeni bir salonun daha yapımına başladık. İlçemiz Güney Mahallesi’nde yapımına başlanan Çok Amaçlı Salon Projesi Güney Mahallesi, Burçaklar Mahallesi, Yenice Mahallesi, Orhan Mahallesi, Gözübüyük Mahallesi, Gümüşgöze Mahallesi, Karamanlar Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Bayır Mahallesi ve Bayırkozağacı Mahallesi’nin düğün, nişan, toplantı gibi ihtiyaçlarını karşılayacak” dedi.

 Tüm Alanya Halkını 20 Haziran Çarşamba günü saat 16.00’da yapılacak olan temel atma törenine davet eden Belediye Başkanı Yücel, “20 Haziran’da da temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Temel atma törenimize tüm halkımız davetlidir” dedi. 

-Haberin videosu için tıklayın!

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki