Radyo TimeRadyo Time

Baykal’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal için enfeksiyon riskine karşı ziyaretçi yasağı devam ediyor. Baykal’ın doktoru Prof. Dr. Erkan İbiş konu ile ilgili açıklama yaptı.
Bu haber 137 kere okunmuş.18 Kasım 2017, Cumartesi - 13:57

 Deniz Baykal'ın son durumuna ilişkin bilgi veren Prof. Dr. Erkan İbiş, "Kısa cümleler kurabiliyor. El, kol, boyun hareketleri iyi durumda, kısa süreli  oturmalara başladı. Fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarımız da başladı. Enfeksiyon riskine karşı ziyaretçi yasağı da devam ediyor" dedi. 

 Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Eski CHP Genel Başkanı ve  CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin son durum  değerlendirmesinde bulundu. Bir ayı aşkın süredir tedavi altında bulunan  Baykal'ın hala yoğun bakımda olduğunu ancak genel durumunun iyi, bilincinin açık ve iyi iletişim kurduğunu belirten İbiş, "Kısa cümleler kurabiliyor. El,  kol, boyun hareketleri iyi durumda, kısa süreli oturmalara başladı. Fizik  tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarımız da başladı" dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki