Radyo TimeRadyo Time

Belediye asfalt çalışmalarına devam ediyor

Alanya Belediyesi, Akdam Mahallesinde sıcak asfalt çalışması başlattı. Çalışmalar Batı bölgelerinde Akdam Mahallesi'nden sonra Avsallar Sanayi Yolu, Türkler Yat Limanı ve Toslak Mahallesi GES Yolu ile devam edecek.
Bu haber 200 kere okunmuş.09 Temmuz 2017, Pazar - 13:55

 Alanya Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, iki sathi kaplama ve bir sıcak asfalt ekibi ile Batı ve Doğu bölgelerinde çalışmalarını sürdürülüyor. 

 Batı bölgesinde 12 kilometrelik Karasu Yolunda asfalt çalışmasını tamamlayan ekipler, Akdam Mahallesi, Çobanlar Yolunda asfalt çalışmasına devam ediyor.

 Çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Yaptığımız asfalt programı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek kendi planlamalarımız gerekse mahalle toplantılarında vatandaşların ilettikleri talep doğrultusunda bütün bölgeleri asfaltla buluşturacağız" dedi.

 Asfalt çalışması Batı bölgelerinde Akdam Mahallesi'nden sonra Avsallar Sanayi Yolu, Türkler Yat Limanı ve Toslak Mahallesi GES Yolu ile devam edecek. Doğu bölgesinde Yaylalı Yolunda sathi kaplama çalışmasını tamamlayan diğer ekip ise, sırasıyla Asmaca, Başköy, Fakırcalı, Şıhlar ve Gözüküçüklü Mahalleleri'nde asfalt çalışmalarını sürdürecek 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki