Radyo TimeRadyo Time

Belediye Encümeni Yerel Seçimler öncesi son kez toplandı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi son kez Encümen Toplantısına başkanlık yaptı. Başkan Yücel, son toplantısında Dinek Mahallesi sakinlerine müjde niteliğinde bilgiler paylaştı.
Bu haber 274 kere okunmuş.28 Mart 2019, Perşembe - 14:41

28 Mart 2019 itibariyle Dinek Mahallesi’nin 40 yıllık imar sorununa çözüm niteliğindeki 18. Madde uygulamasının tamamlandığını ve Alanya Belediyesi’nde askıya çıktığını ifade eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Dinek Mahallesi’nde herkesin merak ve heyecanla beklediği, 40 yıllık imar sorunu 18. Madde uygulamasıyla sona erdi. Listeler bugün itibariyle Alanya Belediyesi’nde askıya çıktı. 1 ay süreyle de askıda kalacak. Sonrasında da Tapu ve Kadastro Müdürlüğü tescili sağlayacak” dedi. Başkan Yücel, üniversite bölgesi için hazırlanan 18. Madde uygulamasının da askı süresinin dolduğunu ve Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’ne gönderildiğini söyledi.

Basın mensuplarının soruları üzerine hafta sonu gerçekleşecek 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ne de değinen Başkan Yücel, tüm Alanya halkını demokrasinin temeli olan seçimlerde oy kullanmak üzere sandıklara davet etti. Cumhur İttifakı olarak bugüne kadar sükunetli siyaset anlayışından ödün vermediklerini ifade eden Başkan Yücel, “Bu duruşumuzdan ödün vermeden süreci tamamlayacağız” dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki