Belediyenin hizmetiyle Alanya zayıflıyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in “Herkes için sağlık, herkes için diyetisyen” sloganıyla 2 yıl önce başlattığı ücretsiz diyetisyen hizmetinden 800 kişi faydalanıyor. 8 kilonun üzerinde kilo veren 120 danışan kahvaltıda Başkan Yücel ile buluşup, ücretsiz verilen diyetisyen hizmetinden dolayı kendisine teşekkür etti.
Bu haber 973 kere okunmuş.30 Nisan 2017, Pazar - 14:28

 Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde Tosmur Ek Hizmet Binası’nda bulunan Beslenme Eğitimi ve Diyetisyenlik Hizmeti’nden yararlanan 120 danışan, bugün  kahvaltıda buluştu.

 Kahvaltıya Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Kula ve Nazmi Yüksel ve Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül de katıldı.

 Alanya Belediyesi’nin 2 yıl önce başlattığı beslenme eğitimi ve diyetisyenlik hizmeti, toplam 800 kişiye hizmet verdi. Bugüne kadar bu hizmetten yararlanan vatandaşlar, sağlıklı bir şekilde verilen program sayesinde fazla kilolarından kurtulurken, sağlıklı beslenme şekillerini de öğrenerek tekrar kilo alma riskinden kurtuldular. 

 Alanya Belediyesi’nin ücretsiz diyet hizmetinden Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi’ne kayıtlı vatandaşların yanı sıra şehirde yaşayan engelli bireyler de yararlanabiliyor. Bugüne kadar bu hizmetten faydalanan birçok engelli birey, fazla kilolarından kurtularak daha rahat hareket edebilme şansı yakaladı. Kahvaltıda Başkan Yücel’le bir araya gelen engelliler, verilen hizmetler için kendisine teşekkür etti.

 Kahvaltının ardından Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 8 kilogramın üzerinde kilo vererek sağlıklı bir yaşam tarzına kavuşan ve sağlıklı beslenmeyi öğrenen vatandaşlara sertifika verdi. 

 Ayrıca hizmetten yararlanarak kilo veren Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’e de sertifikasını Başkan Yücel takdim etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki