Radyo TimeRadyo Time

“Biz birlikte yaparız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Serikli vatandaşlardan Millet İttifakı’nın adayı İYİ Partili Yusuf Mecek’e Büyükşehir’de kendisine destek istedi.
Bu haber 373 kere okunmuş.04 Mart 2019, Pazartesi - 11:56

 CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Millet İttifakı’nın Serik Belediye Başkan Adayı İYİ Partili Yusuf Mecek’in Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Seriklilerin yoğun ilgi gösterdiği açılışa CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, CHP Antalya Milletvekilleri Çetin Osman Budak, Cavit Arı, Aydın Özer, Rafet Zeybek, İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, Tuba Varol Çokal ve Feridun Bahşi katıldı. 

 Serik Belediye Başkan Adayı Yusuf Mecek’in projelerini anlatmasından sonra sahneye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e vatandaşlar yoğun sevgi gösterisinde bulundu. Serik Cumhuriyeti’ne ‘Hoş bulduk’ diyerek konuşmasına başlayan Muhittin Böcek, ‘Gazipaşa’dan Kaş'a kadar bütün Antalya'mız için projelerimizi hazırladık. 17 yıldır muhalefetti belediye başkanlığı yapmama rağmen, Konyaaltı’nı Antalya'nın en özel ilçesi yaptık. Bunları siz değerli vatandaşlarımın desteği ile yaptım. Ancak iktidar olanlar Antalya’yı Türkiye'nin en borçlu beşinci Büyükşehir Belediyesi yaptı. Onlar halkı değil, rantı düşündüler. Bizim yapacağımız projelerde ben bilirim değil ‘Biz Birlikte Yaparız’ anlayışı ile Üniversite’den, Meslek Odaları’ndan, Sivil Toplum Kuruluşlarından ortak bir proje ekibi ile hazırladık” dedi. 

 Yerelden kalkınma modeli ile projeler hazırladıklarını söyleyen Başkan Adayı Böcek, “Köylümüzü, üreticimizi kalkındıracak projelerimiz var. Halk Mama, Halk Süt, Halk Su gibi projelerimiz köylümüz, üreticimiz kazanacak. Köylümüz üretecek, halkımızın yüzü gülecek. Köylümüze terörist diyenleri sandığa gömmek için geliyoruz. Serik Cumhuriyeti bunları unutmayacak” diye konuştu. 

 Halk Su projesini açıkladıklarında iktidar kanadının evdeki musluklardan ‘ASAT’ın suyu içiliyor’ diyenlerin evlerinde çayı damacanadan demlediklerini dile getiren Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Muhittin Böcek, “Karacaören’den, Manavgat’tan su getireceğiz diye söz verdiler. Ama laf ta kaldı. Serikliler Ata Sporu güreşe büyük destek veriyor. Yıllarca Konyaaltı Belediye Başkanı olarak Ata Sporumuzun hep yanında olduk. 10 yıldır belediye başkanlığı yapanlar Tarihi Kırkpınar’ın kapısından içeri girmediler” dedi. 
Başkan adayı Muhittin Böcek’in konuşması alanı dolduranlar tarafından büyük beğeni topladı. Başkan adayı Böcek, Serik Belediye Başkanı Yusuf Mecek’in Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış kurdelesini CHP ve İYİ Parti milletvekilleri, il başkanları ve ilçe başkanlarıyla birlikte kesti. 

 Muhittin Böcek, açılıştan sonra Serik İlçe Merkezi’nde çarşı esnafını ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler diledi. Esnaf Böcek’e yoğun ilgi gösterdi. Serik Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Böcek, esnafla sohbet ederek, sorunlarını dinledi. Muhittin Böcek’in Serik ziyaretinde bir başka durağı ise Serik Cumhuriyet Mahallesi’nde kahvehanesi sakinleriyle buluştu. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan adayı Böcek, projelerini anlatarak, Serik Yusuf Mecek’e Büyükşehir’de kendisine destek istedi. 

Etiketler: Muhittin Böcek   CHP   Antalya   Serik   Yusuf Mecek  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki