Radyo TimeRadyo Time

“Bu şehirde Alanyaspor Caddesi zaten var”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün basında çıkan “Alanya’da, Alanyaspor adını taşıyan bir cadde yok” iddiasına yazılı bir açıklamayla cevap verdi. Başkan Yücel yaptığı açıklamada; “İddiaların aksine 2017 yılında Alanyaspor’una dını Oba’daki bir caddeye oy birliği ile vermiştik” dedi.
Bu haber 134 kere okunmuş.29 Ocak 2018, Pazartesi - 16:13

 Süper Lig Temsilcimiz Aytemiz Alanyaspor’a göreve geldiği günden buyana elinden gelen desteği veren Başkan Yücel, özel talimatla görevlendirdiği Ad Verme Komisyonunca 21.08.2017 tarihinde hazırlanan; ‘21.08.2017 tarih ve 2 no’lu kararında yer alan, Oba Mahallesi Kadılar Caddesi 527 adadan başlayarak kuzeye doğru devam edip, 524 adayla kesişen ve doğuya doğru devam eden Kızılcaşehir Caddesi’yle kesişen yolun Alanyaspor Caddesi olarak isimlendirilmesine’ kararını 5 Eylül 2017 olağan meclis toplantısında oylamaya sunmuş, oy birliği ile kararın kabulüne karar verilmişti.

 29.01. 2018 tarihli yerel basında çıkan ‘Alanyaspor Gündoğmuş’ta Sokak Adı Oldu’ başlıklı haberle ilgili bir açıklama yapan Başkan Yücel şu ifadeleri kullandı; “Eylül 2017 tarihinde gerçekleşen meclis toplantımızda şehrimizin gururu Aytemiz Alanyaspor’un adını Oba Mahallemizde bir caddeye verdik. Basında çıkan ‘Alanya’da, Alanyaspor Caddesi yok’ibaresi tamamen araştırmacı gazetecilik kimliğinden uzak ve bilgisizce yapılan bir haber.Hali hazırda bu şehirde 5 aydır Süper Lig temsilcimizin adı zaten var. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Alanyaspor'umuza vereceğimiz desteklerden kimsenin şüphesi olmasın. Vatandaşlarımızın bu tür asılsız haberlere itibar etmemesini rica ederiz” 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki