Radyo TimeRadyo Time

Bucak Cami Bahçesi parke ile kaplandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın dört bir yanında hizmetlerini sürdürüyor. Kırsal alanlarda bulunan mahallelerin taleplerini tek tek yerine getiren Büyükşehir Belediyesi camilere de çevre düzenlemesi yapıyor.
Bu haber 202 kere okunmuş.27 Nisan 2018, Cuma - 11:42

 Kırsal alandaki mahallelerin alt yapı sorunları başta olmak üzere birçok sorununu çözen Antalya Büyükşehir Belediyesi, sosyal alanlar, okullar ve dini mekanlara da hazırlanan program kapsamında değişik hizmetler yapıyor. Dim Vadisi’nde bulunan Bucak Mahallesi’nin Köprü Cami’nin bahçesinde  çevre düzenleme çalışması başlatıldı. Cami bahçesinin tamamı Büyükşehir Ekiplerince parke ile kaplandı. 

 Muhtar Durali Güven ve mahalle sakinleri, “Camimizin çevresi yazın  toz toprak ve kışın çamurdan geçilmez halde idi. Buraya düzenleme yapılmasını istedik. Büyükşehir Belediyesi talebimizi hemen işleme koydu ve hızla çalışmaları tamamladı. Camimizin bahçesi ve çevresi şimdi çok daha güzel oldu. Bu güzel hizmetlerden ötürü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki