Radyo TimeRadyo Time

Bulvar ve caddeler temizleniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışıyor, Alanya bulvar ve caddeleri tertemiz oluyor.
Bu haber 311 kere okunmuş.03 Nisan 2018, Salı - 11:23

 Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Hizmet Birimi’ne bağlı temizlik ekipleri, sorumluluk sahası içinde olan cadde, bulvar, park, kaldırım ve yürüyüş yollarını pırıl pırıl yapıyor. 

 Alanya Merkez, Doğu ve Batı’da üç ayrı ekip,  90 personel, büyük, mini ve vakumlu süpürge araçları ile hizmet veren temizlik ekipleri, Alanya’nın en yoğun olarak yaşanan alanlarında tek bir çöp bile bırakmıyor. 
Alanya Keykubat ve Atatürk Bulvarları, 25 Metreli Yol, Oba Fatih Caddesi, Mahmutlar Barbaros Caddesi ve Menderes Bulvarı, Konaklı’dan başlayan ve Türkler’e kadar uzayan Eski Antalya Caddesi, Payallar Soğukpınar Yolu,  Türkler Belediye Caddesi, Aydınbey - Zen Otel Caddesi ve Deliktaş Caddesi’nde çalışan temizlik ekipleri, süpürme, yıkama ve oluşan kazalar sonrası kumlama çalışmaları da yaparak hem yaya hem de araç trafiğinin daha güvenli akmasına da katkıda bulunuyor. 

 Bir turizm kenti olan Alanya’da yapılan temizlik çalışmalarından memnu olan vatandaşlar, “Büyükşehir,  Alanya’da bugüne kadar yapılamayan birçok hizmeti başlattı ve kangrene dönüşen  sorunları çözdü. Büyük yatırımların yanı sıra temizlik alanında yapılan çalışmalar takdire şayan. Alanya pırıl pırıl. Çalışmalardan son derece memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki