Radyo TimeRadyo Time

Büyükşehir stadyum yoluna el attı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bir süre önce kanalizasyon çalışması yapılan Oba Stadyumu yolunda Antalya Büyükşehir Belediyesi asfalt hazırlıklarına başladı.
Bu haber 275 kere okunmuş.08 Eylül 2017, Cuma - 14:18

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Oba Mahallesi’nin kanayan yarası haline gelen kanalizasyon sorununu 7 milyon liralık bir yatırımla çözdü. Kanalizasyon çalışmaları Oba Stadyumu önü ve çevresinde de yapıldı.

 Çalışmalar nedeniyle bozulan yollar Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi tarafından asfaltlanmaya başlandı.

 Daha önce 2,5 km’si asfaltlanan Oba Yolu’nun ardından şimdi de stadyuma çıkan yolda asfalta hazırlık çalışmaları başladı. 1,5 km’lik yolda asfalta hazırlık çalışmalarını Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney yerinde inceledi.

 Birim amirleriyle birlikte yolda yapılan çalışmaları inceleyen Güney, Fen İşleri Ekiplerinden çalışmanın gidişatı hakkında bilgi aldı.

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, yapılan yatırımla ilgili açıklama yaparak, “Oba’nın en önemli sorunu olan kanalizasyonu büyük bir yatırım yaparak çözüyoruz. Bu amaçla stadyum yolunda ekiplerimiz çalıştı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in talimatıyla stadyum yolunu sıcak asfaltla kaplayacağız. Toplam 4 km olan yolun daha önce 2,5 km’sini asfaltlamıştık. Kalan 1,5 km’lik bölümünde fen işleri ekiplerimiz asfalt hazırlıklarına başladı. Önümüzdeki hafta oynanacak Alanyaspor-Fenerbahçe maçı öncesi asfalt çalışmasını bitirmeyi planlıyoruz. Çalışmalar tamamlanınca stadyum yolu kaymak gibi olacak. Böylece hem stada gelen hem de bölgede yaşayan vatandaşlarımız bu kaymak gibi yolu kullanacak. Şimdiden Alanya’ya hayırlı olsun” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki