Radyo TimeRadyo Time

Büyükşehir’den engellilere servis hizmeti

Alanya’daki engelsiz ulaşım aracı 31 Mart Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nde engelli vatandaşları oy kullanacakları sandıklara taşıyacak.
Bu haber 216 kere okunmuş.27 Mart 2019, Çarşamba - 16:39

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye için büyük önem taşıyan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde oy kullanacak, ancak sandık başına gitmekte zorlanan engelli vatandaşlarımız için çalışma başlattı. Antalya genelinde olduğu gibi Alanya’da da hizmet veren  Engelsiz Ulaşım Aracı, 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimlerde oy kullanacak engelli vatandaşları sandık başlarına taşıyacak ve oyunu kullanan vatandaşları evlerine götürecek. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Üstündağ, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde engelli vatandaşlarımızın demokratik hakları olan oy kullanma işlemini yerine getirmeleri için gerekli hazırlıkları yaptık. Antalya ve ilçelerinde bulunan engelsiz ulaşım araçları ile vatandaşlarımızı gün boyunca oy kullanacakları yere götürüp tekrar evlerine bırakacağız. Bu hizmet için araçlarımız ve personelimiz hazır" dedi.  

Ben oyumu nasıl kullanacağım, gidip gelmek zor diyen engelli vatandaşlarımızın bu hizmetten yararlanmaları için 518 23 41 ya da 0506 385 50 35 nolu telefonları aramaları yeterli olacak.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki